FORUM Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj

Witamy Gość
Obecny czas to 20 Styczeń 2019, 16:59

RCPage


Box Car Racer

Thomas DeLonge

Założyciel zespołu, poprzednio w Blink182, aktualnie Angels & Airwaves.
Rola w zespole: gitara prowadząca, wokal, teksty, aranżacje, na albumie w większości również bas.


Travis Barker

Poprzednio Blink182, aktualnie w Plus44. Wspólnie z Tomem założyciel Box Car Racer.
Rola w zespole: perkusja, teksty.


David Kennedy

Poprzednio w Over My Dead Body. Jest znajomym Toma jeszcze z czasów szkolnych. Aktualnie w Angels & Airwaves.
Rola w zespole: gitara rytmiczna.


Anthony Celestino

Założyciel kapeli Probably A Load. Po nagraniu płyty przez Box Cara robi za basiste na koncertach tego zespołu.
Rola w zepsole: gitara basowa (tylko live).Zespól ten powstal w 2001 z inicjatywy Toma i Travisa z Blink 182. Prezentuje on odmienna tematyke w utworach niz starsze plytki Blinka. Piosenki sa mroczniejsze cos na styl "Stay Together For The Kids". Tom zalozyl ten projekt by dac upust swoim przemysleniom które stawaly sie coraz bardziej ponure. Pierwsza piosenka która napisal dla Box Car Racer bylo "There Is" i wtedy juz wiedzial, ze ta piosenka kompletnie nie pasuje klimatem do blinka. Tom wiele dal z siebie aby stworzyc ta plytke. Chlopaki wydali jeden album zatytulowany po prostu "Box Car Racer". Niestety bedzie to jedyna plyta jaka wydali, albowiem Tom nie czuje potrzeby ciagniecia tego. Czuł sie on spelniony i zadowolony ostatnią plyta Blinka w której teksty sa podobne jak w Box Car Racer. Zatem ten projekt byl tylko jednorazowa przygoda.

O projekcie opowiada 3/4 zespołu:

Thomas DeLonge - wokal, gitara, teksty.
Tom wyznał, że dwa miesiące jakie spędził przy nagrywaniu płyty bardzo się opłacały gdyż końcowy efekt był bardzo dobry. Stwierdził, iż nagrał najlepszą płytę w swoim życiu. Podkreśla, iż Mark cały czas wspierał go przy pracy nad nowym albumem. Tom na końcu dodał, że kocha Blink'a, to wszystko co osiągnął z Travisem i Markiem przez te kilka lat i twierdzi, że "Blink nigdy się nie rozpadnie" (z perspektywy czasu zabawnie to brzmi - przyp. red.).

Travis Barker - perkusja, teksty.
Zdanie Travisa jest bardzo podobne, lecz jego zdaniem BCR jest bardziej upolityczniony, jego teksty mówią o tym co dzieje się na świecie, a nie tak jak w przypadku Blink'a o przyjaźniach, miłości i stosunkach między ludźmi. Travis uważa, że ta płyta ukazuje inną ich stronę a szczególnie Tom'a, który włożył w ten projekt bardzo dużo od siebie. Sam jednak nie chciałby, aby był zbyt popularny. Jak sam podkreśla: "Chciałbym tylko grać muzykę i dobrze się bawić"

David Kennedy - gitara rytmiczna.
David Kennedy na caly projekt patrzy troszke inaczej. Jego zdaniem ludzie beda oczekiwali uslyszec Blink'a. W jego odczuciu bardzo dobrze udalo im sie nagranie i jest na poziomie Blink'a, a przeciez grali razem tylko 2 miesiace. Tak wiec wszyscy czlonkowie Box Car Racer zgodnie przyznaja, ze plyta jest bardzo dobra i chociaz jest ciezsza i bardziej ponura to praca wlozona w jej nagranie oplacila sie.

:: Zobacz wszystkie newsy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

RCPage about b182, +44, ava, bcr, transplants. 2001-2016 RCPteam.